Adwentowe nabożeństwo dla seniorów

Tradycją w naszej parafii stały się spotkania adwentowe dla seniorów. Każdy z najstarszych członków naszego zboru na takie spotkanie otrzymał pisemne zaproszenie. Składało się ono z dwóch części. Najpierw drodzy seniorzy wzięli udział w uroczystym nabożeństwie spowiednio-komunijnym, na którym wystąpił chór naszej parafii. Następnie przeszli do sali parafialnej, gdzie mogli posilić się pysznym forszmakiem przygotowanym przez p. Jadwigę Kawiak, a także ciastami i owocami. Przy stole seniorzy oddali się rozmowom, wspomnieniom. Wysłuchali też programu artystycznego przygotowanego przez dzieci. Niektórzy członkowie Rady Parafialnej dzielili się informacjami dotyczącymi bieżącej działalności parafialnej. Na zakończenie każdy uczestnik spotkania otrzymał upominek – zbiór biblijnych rozważań oraz kalendarz na 2017 rok.

Ks. Grzegorz Brudny