Dzień z Księdzem 2024 – licytacja

Już po raz siódmy zapraszamy do spędzenia wyjątkowego dnia z ks. Wojciechem Płoszkiem, proboszczem Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Ostródzie.

W ramach oferty proponujemy jednodniową wycieczkę śladem mazurskiego ewangelicyzmu. Poznaj historię pierwszego Kościoła Ewangelickiego na świecie. Ciesz się architekturą, sztuką i przyrodą najpiękniejszej polskiej krainy. Poznaj kościoły w Pasymiu, Sorkwitach, Łęgutach, Mikołajkach czy Wejsunach. Odwiedź Muzeum Reformacji w Mikołajkach. To wszystko w doborowym towarzystwie!

Termin w 2024 r. do ustalenia ze zwycięzcą licytacji, zazwyczaj zwycięzcy wybierają wakacyjny dzień, bo lato na Mazurach jest zawsze wyjątkowe, a księdzem Wojciechem Płoszkiem i jego opowieściami, szczególnie! Wyjazd z Ostródy. Oferta dla dwóch osób.

Link do aukcji na platformie Allegro: https://allegro.pl/oferta/dzien-z-ksiedzem-na-mazurach-15032272538

Zwycięzca otrzyma:

  • jednodniową wycieczkę dla dwóch osób
  • możliwość wyboru trasy i miejsc, które odwiedzi
  • mazurski obiad
  • wiele mazurskich opowieści i miłe towarzystwo.

Przeczytaj również relację naszych parafian, którzy wygrali “Dzień z Księdzem 2023“.